I - III klassi Loodusringi tegemised märtsikuus Vaadatud 5568 korda

- Huviringid

I - II klassi loodusringi tegemised:

Katsevideote vaatamine, analüüs. Kummimuna ja kummikondi katse tulemuste vaatlus ja analüüs.

Õpetaja aardelaegas - uurisime kivistisi, looduslikku kriiti, soolakivi, korgipuu koort ja korki, kookospähklit, haugi lõualuud, värvulise pesa. Digimikroskoop. Uurisime erinevaid aineid luubi all.

Tund tahvelarvutitega. Külastasime looduskaameraid - piilusime merikotkapessa, imetlesime hülgelapsi, tutvusime linnutoidumaja külalistega. Linnukahoot.

Kordasime katseid, mängisime Looduskahooti.

Vestlesime, sõime piparkooke, vaatasime kassimultikaid. Valmistasime ette järgmist ringitundi.

Rääkisime loodusest. Kasutasime tahvelarvuteid. Loodusõpetuse äpid.

Laste soovil – Mõistatustekahoot ja multikad

III klassi loodusringi tegemised:

Loodusmandalate tegemine: CD plaadist toorikutele keraamikavärvid, kontuurvärv - 3 tundi

Loodusringi lapsed assisteerimas ja abistamas eelkooli tunnis katsete juures.

Teadusfestivali projektidega töö.

HURRAA! Kandideerisime osalema Õpilaste Teadusfestivalil ja meie projektid leidsid tunnustust. Meie projektiD "Köögiteadus - PIIMAST KOHUPIIMAKS ja KOHUPIIMAST SÕIRAKS" ning "DINOSAURUSED" said vabariiklikul tasemel 20 väljavalitud projekti hulka. Nüüd tuleb tööd veel stendideks vormistada ja siis festivalil edukalt oma kooli esindada.

Projekti "Köögiteadus - PIIMAST KOHUPIIMAKS ja KOHUPIIMAST SÕIRAKS" autorid on Sofia Vavilova, Berit Mõistus, Evelin Pekk ja Marta Niin.

Projekti "DINOSAURUSED" autoriks on Mathias Saarepuu.