10/20 aastat tagasi. 28 Vaadatud 988 korda

- 10 ja 20 aastat tagasi

10 aastat tagasi.

Armastatud lauluõpetaja ja koorijuht, Elva linna aukodanik Maimu-Koidula Sirel pidas oma 80. juubelisünnipäeva 14. märtsil Elva Gümnaasiumi Tartu mnt õppehoone aulas.

Eesti noortemeistriks suusahüpetes ja kahevõistluses tuli Kristjan Ilves. MN10 klassis võtsid 18-meetri mäel kaksikvõidu Andreas Ilves ja Kevin Maltsev.

Elva Gümnaasiumi abiturient Maarja-Liisa Maasik esitles linnaraamatukogus oma fotonäitust.

20 aastat tagasi.

„Elva Postipoisis” ilmus pikem intervjuu gümnaasiumi direktori Ain Jõesaluga. Hr. Jõesalu rääkis probleemidest, mis seisid Elva Gümnaasiumi ees ja millega praegu aktiivselt tegeletakse. Elva pedagoogid on küll tublid, aga hädasti oleks vaja kooli noori õpetajaid. Riigieksamite tulemused on oluliselt paranenud ja koostöö kooli hoolekoguga on konstruktiivne. See loob eeldused, et meie kooli tasub uskuda.

„Elva Piigaks 2000” kandideerisid ka Elva Gümnaasiumi õpilased Katrin ja Kristi.