VeniVidiVici Vaadatud 9340 korda

Elva Gümnaasium on liitunud Eestisisese õpilasvahetusprogrammiga VeniVidiVici. Programmi raames on 7.-12.klassi õpilastel võimalus õppida 1-2 nädalat mõnes teises Eesti koolis.

Meie kooli vastu on huvi tundnud Sillame Kannuka kooli 8 õplast (7 tütarlast ning 1 noormees), kes soovivad õppida Elva Gümnaasiumis. Selleks, et saaksime neile seda võimalust pakkuda, otsime meie kooli 8.klasside õpilaste perekondi, kes on nõus olema vastuvõtvaks perekonnaks ühele või mitmele soovi avaldanud õpilasele. Mida täpsemalt õpilase majutamine endaga kaasa toob, saate lugeda siit: vvvopilasvahetus.ee/majutaja.

Majutusperioodiks on kas: 1. 14.-18.märts (1nädal) või 7.-18.märts (2nädalat) 2. 11.-15.aprill (1nädal) või 4.-15.aprill (2nädalat).

Palume perekondadel, kes on nõus õpilasi majutama ühendust võtta Tiina Lauriga (tiinalauri@elvag.edu.ee, tel 56206625) hiljmalt reedel, 19.veebruaril, et kokku leppida täpsetes kuupäevades ning detailides.

Loodan, et leiame võimaluse täita noorte soovi õppida 1-2 nädalat Elva Gümnaasiumis.

Tagasisidet ootama jäädes,

Tiina Lauri