Meeleolukas võimlemispidu Vaadatud 9464 korda

8 dets. toimus Algkooli maja aulas traditsiooniline võimlemispidu, kus sel aastal tuli esitamisele 25 eriilmelist kava:  nii tantsulist liikumist, püramiide, saltosid, erinevate vahenditega ja huvitava ülesehitusega naljakavasid. Avalöögi tegid abituriendid,noormeeste hasartne esitus haaras kaasa kogu publiku ja nii jätkus esinemislusti viimaste esinejateni.  Žürii  ( T. Post, A.Sillaste, T.Juhkam, A. Randver) otsusega valiti kooli Jõulukontserdile lastevanematele ( 17.dets.)  paljude superkavade seast seekord 3 b klassi poiste akrobaatikakava, 5 c klassi neiud kavaga "Pilvejänkud", 6 a neidude kava "Juustuburger" ja sama klassi noormeeste kava "Tsirkus". Kõik esinekad olid tublid , tasuks kommikott ja tänukiri ning rõõm liikumisest! Tänud kõigile korraldajatele, kavade koostajatele ja kaasaelajatele! Toredat Jõuluootust ja kohtumiseni järgmisel aastal!