6.B tegi 1.A klassile toreda klassiõhtu Vaadatud 7726 korda

30.novembril toimus 1.A klassiõhtu, mida juhtisid 6.b klassi õpilased. Klassiõhtut alustasime tuttvumisringi ja laudkonna loosimisega, mida viis läbi Merit-Kätlin Sööt. Edasi toimus lõbus viktoriin ja seda korraldasid Gert Ilves ja Kristo Klaus. 1.A klassi õpilased olid kaasa võtnud palju suupisteid, mis moodustas rikkaliku toidulaua. Mängisime ka toredat mängu ,,Silgud ritta 1-2-3" Mängu tutvustas Kloria Sööt. Pärast lõbusat mängu said kõik osavõtta põnevast teatevõistlusest. Ettevalmistusi teatevõistluseks tegid Maria Netti Purga ja Marie Gloria Raal. Kõik olid väga tublid ja neile meeldis see väga ning võitja meeskond sai toreda diplomi. Kui kõik olid pingsast teatevõistlusest rahunenud, õpetas Kloria neile ühe tantsu. Klassiõhtu lõpetas ringmäng ,,Me lähme rukist lõikama.”Õhtu fotograaf oli Anne-Liisa Maasik. Kõigil oli lõbus ja oli tore õhtu ning 1. A klassi õpilased said mälestuseks 6. B klassi õpilaste Eleonoora Koroli, Aureelia Paatsi ja Merit-Kätlin Söödi valmistatud medalid.

Merit-Kätlin Sööt 6.B