Olete jõudnud meie vanale veebilehele. Uus Elva Gümnaasiumi veebileht asub lingil https://elvag.edu.ee/

Otsing

Rubriigid

Rahvastepalli turniir Vaadatud 9944 korda

- Uudis

Loovtöö raames tegime rahvastepalli turniiri 7. - 9. klassidele. Eesmärk oli sisustada vahetunnid sportlikult ja selgitada välja parim klass rahvastepallis. Esimesed mängud tomusid juba 2. novembril. Alguses võistlesid klassid oma paralleelklassidega ja parima tulemuse saanud klass jõudis finaali. Finalistid saadi teatavaks peale viimast mängu ehk 19. novembril. Finalistideks olid 7.c; 8.c ja 9.a.
10. detsembril toimus finaal esimese tunni ajal. Esimesena mängisid 7.c ja 8.c. Mäng oli alguses tasavägine, kuid hiljem jõudsid seitsmendikud mängu sisse elada ja võitsid kaheksandikke 6:0. Järgmisena toimus mäng seitsmendike ja üheksandike vahel. Mäng oli pingeline, sest kokku läksid kaks väga tugevat ja võistlushimulist võistkonda. Paljude joonevigade tõttu kaotas 9.a tulemusega 2:3. Kolmanda ehk viimase mängu mängisid 8.c ja 9.a. Mäng oli samuti pingeline, sest see oli teise ja kolmanda koha mäng. Üheksandikel oli palju joonevigu, kuid nad suutsid ennast kokku võtta ja lõpptulemuseks jäi 3:0 üheksandike kasuks.
Rahvastepalli turniiri pani lukku 7.c, teisele kohale tuli 9.a ja kolmandaks 8.c. Auhindadeks olid kooli poolt medalid.

Koosseisud:

7.c - Randel Kompus, Rauno Laan, Enriette Lisete Paks, Jaana Pärnoja, Aleksander Satškov, Älex Sandra Piiroja, Andreas Öövel, Mayc-Sander Soome.

9.a - Antti Arumäe, Erik Ertmann, Aik Aavik, Neidi Valge, Gerli-Mae Käppa, Fee-Marlen Mägi. Martti-Reio Rosin, Allar Kalina.

8.c - Ats Tragel, Aelita-Andry Perk, Ana-Lina Perk, Aurelia Põldmaa, Anete Eliisa Kevvai, Kristo Kolesnitšenko, Janar Orav, Rauno Traat.

Täname kõiki osalejaid!
Kai Riin Zukker, Sascya Assak