3c klassi külaline Vaadatud 8389 korda

- Klassilood

3c klassi külastas isadepäeva raames Elva Gümnaasiumi 2012. aasta vilistlane Madis Käärma, kes on meie klassi õpilase Kauri vanem vend. Ta rääkis meile oma tööst Enicis, kus tema ülesandeks on hoolitseda vajaliku müügitöö eest, mis on rahvusvaheline. Vilistlane pani lastele südamele, et oluline on koolis õppida inglise keelt ja matemaatikat.
Kõige toredam oli meil teda saada, et Kauri suurel vennal on vahva hobi. Tal on oma ansambel Tartus, kus ta mängib kitarri. Kitarrimängu on ta ise õppinud interneti abiga ja olnud ka huvikoolis kitarriõpetajaks. Oma ansamblile kirjutavad nad ise muusikat ja teevad muusikavideosid oma lauludele.
Me saime teada, mitu keelt on erinevatel kitarridel ja kuidas ja kus tekib heli akustilisel ja elektrikitarril. Kõige põnevam oli näha lauludele loodud muusikavideosid ja saada autorilt küsida, miks just selline video on sellisel laulul.

Suured tänud Madis Käärmale meile huvitava tunni eest!