Seiklusõhtu I Vaadatud 6528 korda

- Klassilood

15.oktoobri õhtul kogunes 53 teise kooliastme õpilast koolimaja ette, et ühiselt anda start läbi kooliaasta kestvatele seiklusõhtutele. Eriti põnevaks läks siis, kui selgus, et seiklusmäng läbitakse rühmades ning seiklejaid juhendab teekonnal tahvelarvutitest tulevad juhised.

Kõigepealt moodustati meeskonnad, kus olid erinevatest klassidest õpilased-nii saavad lapsed üksteist paremini tundma. Pärast seda jagas huvijuht Tiina lastele näpunäiteid kuidas tahvlitega rajal liigelda. Kuna oleme tervist edendav kool, siis küsimused, mis seekord tahvlist tulid, olid kõik tervisliku toitumisega seotud.

Koolimaja juurde tagasi jõudes ootas lapsi veel põnev palli otsimise mäng, mille võitsid võistkond rohelised(Merili, Eleonora, Kaspar, Eliisa ja Stefani).

Esimese seiklusõhtu võitjaks osutus võistkond lillad, kuhu kuulusid Lisette ja Karolin 5a, Sten 4d, Lisette 4a ja Ander 5b.

. Lastele eneselegi tuli üllatusena, et nad olid selle pooleteise tunni jooksul läbinud pea viis kilomeetrit Elva linna teid. Lisaks värskes õhus viibimisele said ka kõik osalejad suutäie magusat.

Kohtumiseni järgmisel seiklusõhtul.