Õpilasleiutajate riiklik konkurss Vaadatud 8431 korda

- Konkurss

Leiutamine on lihtne! Oluline on vaid märgata meid ümbritsevat ja püüda seda paremaks muuta.

Ideede loomisel ja probleemide lahendamisel saab kasutada lisaks oma mõtetele ka kõiki neid erinevaid detaile ja teadmisi, mida koolis õpitakse. Konkursi tähtaeg on 15. oktoober.

Õpilasleiutajate riikliku konkursi eesmärk on väärtustada teadus- ja arendustegevust ning innovatsiooni õpilaskonnas, stimuleerida õpilaste aktiivsust teadus- ja arendustegevuse ning innovatsiooni alal ning avaldada tunnustust väljapaistvaid tulemusi saavutanud õpilastele ja õpilaskollektiividele, nende juhendajatele ja õpetajatele ning koolidele.

Konkursile oodatakse leiutisi, mis lahendavad kellegi igapäevaelu probleeme ja aitavad elu paremaks muuta. Konkreetset teemat esitatavatele leiutistele sõnastatud ei ole. Vaata tingimusi täpsemalt konkursi kodulehelt

2015. aasta konkursi tähtaeg on 15. oktoober! Konkursi preemiafond on 25 950 eurot. Auhinnasaajad selguvad 10. detsembril TTÜ Mektorys Tallinnas. Kellaaeg selgub novembris. Preemiasaajad saavad üritusele nimelise kutse kogu perele, aga oodatud on kõik osalejad