Elva kool end pildile rebimas Vaadatud 8495 korda

- Kool meedias

Igal kevadel aktiveerub gümnaasiumite seas konkurents õpilaste pärast. Kui eelnevatel aastatel jäi Elva Gümnaasium selles võistluses tagasihoidlikuks ning erilist koolipromo ei tehtud, siis sellel aastal on välja pandud kõik Elva Gümnaasiumi trumbid.

Alates märtsikuust oleme Elva Gümnaasiumit tutvustanud ümberkaudsetes koolides ning jaganud Elva Gümnaasiumi plakateid, et äratada huvi meie kooli vastu ning suurendada õpilaste arvu gümnaasiumiastmes.

Oleme külastanud Tartu Forseliuse Kooli, Kambja Põhikooli, Tartu Kesklinna Kooli, Pala Põhikooli, Tartu Mart Reiniku Kooli, Palupera Põhikooli, Pühajärve Põhikooli, Tartu Variku Kooli, Tartu Kivilinna Kooli ning ka Lüllemäe Põhikooli.

Elva Gümnaasiumi tutvustamiseks on valminud infovoldikud, mida oleme jaganud üle 500, ning lisaks saavad aktiivsemad kuulajad meeneks Elva Gümnaasiumi logoga maiuspala. Üldisema ülevaate koolist annab direktor ning suundi tutvustavad praegused 10. ja 11. klassi õpilased.

Kooli on käinud esindamas Anna Perk, Agnes Öövel, Karita Ers, Kristin Tobber, Karmen Orlovski, Merilin Punder ja Hanna-Marii Margus, kes räägivad oma õppesuunast, tuues välja suuna positiivsed ning huvipakkuvamad tegevused.

Teiste koolide õpilastes on eelkõige huvi äratanud Elva Gümnaasiumi õpilaskorterid, kodanikukaitse õppesuund ning ainulaadne stipendiumisüsteem. Oleme saanud posititiivset tagasisidet ning näinud, et ümberkaudsete koolide õpilastel on huvi meie kooli vastu.

Hanna-Marii Margus

[Toimetuselt: Direktor Tarmo Post kommenteeris, et väljasõitudel ja tutvustamistel on ka selge tulemus. Kokku registreerus Elva gümnaasiumi katsetele/vestlusele 95 õpilast. Osales aga 63 õpilast (Elvast 41 ja mujalt 22). 11 õpilast, kes õpivad neljadele ja viitele, avaldas soovi jätkata Elva koolis. Hetkeseis: reaalsuunale 26 õpilast, humanitaarsuunale 12 õpilast ja kodanikukaitse suunale 25 õpilast.]