Elva Gümnaasiumi õpilased Esri päevadel Vaadatud 8092 korda

Firma AlphaGIS, mis on maailma juhtiva GIS-tarkvara tootja Esri (Environmental Systems Research Institute Inc) toodete ametlik edasimüüja Eestis, pidas 6.mail järjekordseid Esri päevi Tallinnas hotell Euroopas. Esri päevadel saavad kokku oma ala geoinformaatika spetsialistid, esinetakse ettekannetega GIS uuendustest ja parimatest lahendustest.
Elva Gümnaasiumi õpilastel on võimalus kasutada geoinformaatika õppimisel Esri poolt toodetud tarkvara ArcMapí. Firma AlphaGIS kutsus Elva Gümnaasiumi 11. klassi õpilasi Merilin Punderit ja Kelly Kathriin Rebast esinema Esri päevadel ettekandega Elva Gümnaasiumi tegemistest geoinformaatika valdkonnas, näidatamaks spetsialistidele, et GIS-i kasutavad ka tavakodanikud/õpilased. Merilin Punder ja Kelly Kathriin Rebane tegid Esri päevadel ettekande oma eelmise kevade välipraktikumi kokkuvõttest „Eesti loodusgeograafia välipraktikumi kaardilood”,  mis oli tehtud ArcGIS Online MapStory versioonis .

Elva Gümnaasiumi geograafiaõpetaja Kersti Pajor