Tartumaa parimad inglise keeles kõnepidajad selgusid Elvas Vaadatud 8362 korda

- Kool meedias

23. aprillil toimus Elvas õpilaste inglisekeelne kõnevõistlus, kus osalesid Puhja Gümnaasiumi,Rõngu Keskkooli, Nõo Reaalgümnaasiumi ja Elva Gümnaasiumi parimad kõnelejad.

Esikoha saavutas Puhja Gümnaasiumi õpilane Joonas Alliksaar (õpetaja R. Massur). II koht - Maarja Luik Rõngu Keskkoolist (õpetaja R. Lukka), III koht - Andrus Vaarik Nõo Reaalgümnaasiumist (õpetaja E. Soolepp). Võistlejaid hindas väärikas zürii koosseisus Reet Sõrra (Rannu Kool), Mari Talvik (Elva Gümnaasium) ja Meeli Wright (Rõngu Keskkool).

Võidukas esikolmik.

Esimese kolme koha omanikele pani aktsiaselts "Dialoog" välja ihaldusväärse kingituse - "_Dictionary of Collocations_".

Elva Gümnaasiumi esindas 11. klassi õpilane Kairi Madi võlus kõne loogilise ülesehituse ja seisukohtade veenva kaitsmisega. Kahtlemata osutusid võitjaks kõik osalejad, kel oli võimalus nii end proovile panna kui ka eakaaslastega võrrelda. Ürituse korraldajaks olid Elva Gümnaasiumi inglise keele õpetajad.

Kohtunikud esinemist hindamas.

Krista Ummik