Õpioskuste olümpiaad 7.-9. klassidele Vaadatud 11858 korda

- Õppetöö

Tavaliselt käivad õpioskuste olümpiaadil 6. klassid, kuid vanematele õpilastele selliseid võistlusi ei korraldata. See ajendaski eesti keele õpetajat ja kooli raamatukogujuhatajat jõud ühendama, et ka 7.-9. klasside õpilase rohkem teatmeteostega tegeleksid ja neid kasutada oskaksid. Olümpiaadile registreerus üheksa 4-liikmelist võistkonda Elvast ja üks Rannust. Ürituse pealkiri „Me armastame Eestimaad“ vihjas, et ülesandeid oli nii eesti keele kui Eestimaa kohta. Tulemused olid järgmised: I koht – Saskia Tullino, Stella Eileen Päid, Kaisa Liina Keps, Meryli Ülper (Elva G 9.a ja 9.c klass) II koht – Marta Külaots, Eva-Lotta Unt, Robin Kull, Robin Tammemägi (Elva G 7.a klass) III koht – Meria Kerman, Aveli Kornav, Eret Ülper, Kerttu Kuku (Rannu kooli 9. ja 6. klass) Täname õpilasi, kes olümpiaadil osalesid, sest osavõtt oli vabatahtlik. Suur tänu neile, kes aitasid üritust ette valmistada ja läbi viia. Eriline tänu Rannu kooli õpilastele, kes pakkusid tugevat konkurentsi, ja nende õpetaja Küllike Lõhmusele.