Edukalt maakonna sisekergejõustikuvõistlustelt Vaadatud 7881 korda

- Sport

12.märtsil toimusid Tartu Ülikooli Spordihaliis maakonna koolide sisekergejõustikuvõistlused, kus enamus meie õpilastest jõudis esikolmikusse.

Teatejooksudes 3 võitu ja "A" klassis II koht . "C" klassis 2 alavõitu Kadi-Liis Hansen ( 6 a) 60 m ja 60 m tõkkejooksus, samuti teatejooksus I koht, Karl Tammeorg ( 6 a) I koht sprindis ja 200 m jooksus, samuti teatejooksus. Rudolf Bellen ( 6 a) I koht tõkkejooksus, Loore-Marta Kaljuvee ( 5 b ) I koht kõrgushüppes. 600 m jooksus kolmikvõit Elva G-le: I koht Alex Artur Märtmaa (6a), II Jasper Reilson ( 5 c) ja III koht Marek Lepind ( 6 a). Janely Tensok 6 a ) I koht 200 m jooksus ja II koht 60 m. Getriin-Marii Lessing ( 5 a ) I koht 600 m jooksus. Võidukas teatenelikus jooksid veel Jarno Raidve ( 6 a ) ja Carmen Beljaev ( 5 c ). Kauguses oli Carmen 4. Hanna Paalmäe ( 6 a )kaugushüppes II koht. Franz Joseph Sinimäe ( 5 c) III koht kõrgushüppes. Heiki Vabrit ( 5 a) III koht kuulitõukes. Jarno Raidve oli sprindis 4.
"B" vanuseklassis Edward Henno ( 7 a ) I koht 200 m jooksus ja II koht 60 m, I koht ka teatejooksus. Markus Pärt ( 6 a) I koht 600 m jooksus. Andi-Martti Miilaste ( 6 a ) II koht kuulitõukes, Karl Reinoja ( 6 a) III koht tõkkejooksus. ja I koht 4x200 m teatejooksus. Kermo Lepik ( 7 a ) III koht kuulitõukes. Fee-Marlen Mägi ( 8 a) I koht 200 m jookus , II koht kõrgushüppes ja tõkkesprindis, I koht teatejookus. Võidukas teatevõistkonnas jooksis tublilt ka Sascya Assak ( 7 a). Naatan Siimeon Tamm  ( 7 a)oli kuulitõukes 4.
"A" klassis sai 2 alavõitu Kristjan Joosep ( 9b), kes võitis 60 m ja 200 m jooksu, II koht teatejooksus. Mihkel Unt (9 b ) oli III 800 m jooksus ja osales ka teatejooksus.. Melody-Mai Mägi ( 10 kl.,) sai kaugushüppes II koha ja kuulus ka II koha saanud teatevõistkonda. Lisbeth Luik ( 9 a )sai kuulitõukes II koha ja jooksis ka teatenelikus.
Juunioride seas võitis Noella-Madleen Pärn ( 12kl. )kõrgushüppe ja kuulus võidu saanud teatenelikusse. Heiros-Jaanus Siniimäe ( 11kl) oli 200 m jooksus II ja tõi ankrumehena Elva G teatejooksus võidukana finišisse. Ott Alekõrs ( 11 kl) oli sprindis III ja kuulus võidukasse teatenelikusse. Teatevõistkonda kuulus ka Kristel Roose ( 10 kl ).  6 a klassist 11 võistlejat, kes kõik ka esikolmikusse jõudsid! Super! Suured tänud Aino Randverile, kes oli selle klassi õpetaja algklassides ja muidugi treeneritele ning juhendajatele! Täname kõiki Elva Elva G esindanud õpilasi ja sportlikku vaheaega!