10/20 aastat tagasi. 22 Vaadatud 1024 korda

- 10 ja 20 aastat tagasi

10 aastat tagasi.

Elvas meisterdati lumeskulptuure. Gümnaasiumi algkoolimaja ees kaevasid kõrgetes lumevallides käike 5a, 5c ja 4a klassi õpilased. Meisterdati triikraua moodi laev, ja ehitati lumemüüri. Gümnasistid pidasid lumekujusid valmistades silmas nii loomingulisust kui praktilist väärtust. Valmis sai pikk diivan koos valvekoeraga ning liumägi puhketsoonis.

Eesti Olümpiakomitee otsustas, et Eesti delegatsiooni lippu XXI taliolümpiamängudel kannab Roland Lessing.

Elva Gümnaasiumi aulas toimunud vilistlasesindajate üldkoosolekul oli peateemaks kooli 100. aastapäeva tähistamine.

20 aastat tagasi.

Elva Gümnaasiumi õpetaja Krista Ummik, kes on ühtlasi kooli rahvusvaheliste suhete koordinaator, andis ülevaate möödunud aasta kooli rahvusvahelisest tegevusest. Veebruaris võõrustati Sondervissing Skole õpilasi Taanimaalt. Märtsivaheajal olid meil külas Belgia, Inglismaa, Šoti ja Slovakkia õpilased ning õpetajad, kes on meie partnerid Comeniuse rahvusvahelises projektis.

Aprillis käis meie koolis õpetamas Lars Thomsen Taanist. Samal kuul käisid meie õpilased ja õpetajad vastukülaskäigul Taanis.

Augustis viibis meie õpetaja Helle Saue töövisiidil Taanis. Sügisel jätkus töö Sokratese projektiga. Meil valmis Eestit ja Elvat tutvustav videofilm.

1 – 9 jaanuar 2000 toimus Tielti linnas Belgias sõpruslinnade õpilaste ühisüritus „Waaitokee”. Tegu oli juba teise sarnase üritusega: 1998 juulis osalesid kaks Elva kooli õpilast samas toimunud Noorteparlamendi töös.