Kooli parimad Eesti kaardi tundjad Vaadatud 4506 korda

Loodusõpetuse nädala raames toimus Tartu mnt õppehoones Eesti Vabariigi kaarditundmisvõistlus 4.-6. klassidele, millest soovisid osa võtta ka 3. klassid.

Õpilased osalesid paarides ja pidid kontuurkaardilt leidma Eesti maakonnad ja nimetama nende keskused, leidma suuremad jõed, järved, lahed, saared, poolsaared ja kõrgustikud. 3. klassidel oli võimalus konkursil osaleda abimaterjalidega, milleks oli Eesti atlas ja 3. klassi loodusõpetuse õpik. 4.-6. klasside õpilased pidid oma teadmisi testima ainult paarilise abiga.

Eesti uus maakondade kaart    Foto: internet

3. klassides olid parimad kaarditundjad 3.b ja 3.a klassis. 1. koht  - Laura Aigro ja Kerili Uin; 2. koht - Andreas Lilleorg ja Keir-Christian Sugul; 3. koht - Kätriin Sööt ja Cärolyn Käos.

4. klassides olid parimad kaarditundjad 4.b klassi õpilased. 1. koht - Keity-Lotta Pent ja Johann Kähr; 2. koht - Sofia Vavilova ja Marta Niin; 3. koht - Janelle-Mia Jalakas ja Lisette Kirsimäe.

5. klassides olid parimad 5.a klassi õpilased: 1. koht - Liisa Aunap ja Aade Hiir; 2. koht - Karmen Krivmen ja Hannela Taul; 3. koht - Henri Kruuse ja Aleksander Tigane.

6. klassides olid parimad 6.a ja 6.c ning 6.d klasside õpilased. 1.-2. koht - Ken Nahksepp ja Jaan-Jako Käos ning Dajana-Ly Kukk ja Eveliine Nahkur; 3. koht - Alex Annuk ja Rasmus Nurmoja.
Palju õnne võitjatele!

Tekst ja fotod: Evelin Toom