Elva I võistkond

Elva II võistkond

5. klasside maakondlik inglise keele viktoriin Vaadatud 3871 korda

Täna, 23.03.2018 toimus Rannu Koolis 5. klasside maakondlik inglise keele viktoriin. Kokku osales 13 võistkonda Tartumaa erinevatest koolidest. Elva Gümnaasiumist olid võistlustules 2 võistkonda. Elva I võistkonda kuulusid Marten Padar, Ott Kruuse ja Carolin Hunt ( 5 c klassist). Elva II võistkonda kuuluseid Meribel Fomkin ( 5 c kl ), Aade Hiir ja Liisa Aunap ( 5 A klassist). Võistlus koosnes 18. erinevast ülesandest ja kestis 2,5 tundi. Õpilastel tuli näidata teadmisi erinevatest valdkondadest: Inglismaa, kellaajad, sugupuu, ajavormid, riideesemed, tegevused, vastandsõnad, riimuvad sõnad, eessõnad, tekstist vigade leidmine ja parandamine, Euroopa riigid, koodmõistatus, video- ülesanne,töö tekstiga, grammatika, õigekiri ja erinevad nuputamisülesanded. Vahepeal anti meile väikest kehakinnitust ja siis viktoriin jätkus. Elva I võistkond jäi jagama  koos Ülenurme Gümnaasiumiga II- III kohta Melliste Kooli järel.Punkte kogusid nad 209 / 233 st. Elva II võistkond andsid ka endast parima. Kõik said diplomi või tänukirja ja väikesed meened. Mõlema rühma õpilasi juhendas õpetaja Ülle Jõesalu. Palju õnne tublidele võistlejatele!

Elva II võistkond