Getter Karelson III koht ja Iida Hiir I koht.
Autor: Sirle Rohumets

Eripreemia omaloomingu eest Gerda Joanna Nurmojale.
Autor: Sirle Rohumets

Esimeste klasside II vooru luuletus, mille esitamine tõi Iidale esikoha.

Võidu tõid esimeste klasside deklamaatorid Vaadatud 1129 korda

21. novembril toimus Ülenurme Gümnaasiumis maakondlik I-IV klasside õpilaste luulekonkurss teemal „Päevad täis on muusikat ja elul rõõmsam värv”. Esinejate luuletused seondusid muusika, laulude, pillide ja häältega.

Meie kooli esimeste klasside õpilased esinesid väga tublilt. I koha saavutas 1. c klassi õpilane Iida Hiir (õp Reelika Püll) ning III koha saavutas 1.b klassi õpilane Getter Karelson (õp Terje Tammekivi). Iida Hiir pälvis erilised kiidusõnad II voorus koha peal ettevalmistatud luuletuse särava esitamise eest. Eripreemia omaloomingulise luuletuse eest sai Gerda Joanna Nurmoja 4.a klassist (õp Margit Herbst).

Kooli esindasid veel Dominic Saarnak 1.a klass (õp Anne Maidla), Helena Lümat 1. d klass (õp Monika Tasa), Marten Vutt 2.b klass (õp Ave Sugul), Ottomar Karu 2.b klass ( õp Ave Sugul), Caroli Ilves 2.c klass (õp Sirje Ruus), Luisa Pisek 2.d klass ( õp Anne Koppel), Käry Hanni 4.c klass (õp Eve Vaigu).

I voorus esitasid lugejad kodus ettevaslmistatud luuletuse. II vooru pääsenud õpilased said luuletuse tahvelarvutis, kus tuli leida  puuduvad riimid. I klassi õpilased sobitasid riimuvate sõnade kohale sobivad pildid.

Eripreemia omaloomingu eest Gerda Joanna Nurmojale.
Autor: Sirle Rohumets

Esimeste klasside II vooru luuletus, mille esitamine tõi Iidale esikoha.