Viktoriiniks vajalik info oli stendil
Autor: Eve Vaigu

Õp Malle Luik hoolitseb selle eest, et igal kuul on rahvakalendri kohta stendilt huvitavat lugeda.

Viktoriin "Rahvakalender" Vaadatud 4940 korda

II kooliastmele toimus viktoriin “Rahvakalender”. Eelnevalt lugesid õpilased tarkusi rahvakalendri kohta stendidelt. 5. klassis on rahvakalender läbiv teema. Viktoriin oli võiskondlik ja koguda oli võimalik 24 punkti .

Parimad rahvakalendri tundjad on järgmised:

4.a klass - Elis Leppik, Sandra Pipenberg, Karolin Schasmin. Stella Lümat, Emili Saar, Liisbet Lainoja

4.b klass – Adeele Luik, Marte Niin, Ingrid Hiiemäe, Keity-Lotta Pent.

4.c klass- Gerlinde Vallikivi, Rainer Rammo, Miia Mai Jänes, Lenna Org, Mattias Laas

- Karl Vaht, Elise Stets, Hendrik Aan, Miia-Liisa Pent

5.a klass – Aade Hiir, Liisa Aunap, Henri Kruuse

5.b klass- - Geia Rõivas, Triin Siim, Mereli Mõttus, Maribel Viridet.

5.c klass – Marten Padar, Ott Kruuse, Kaur Kuzmin

6.a klass- võistkond Geeniused

6.b - Eliise Raidve, Karolina-Maria Kask, Marleen Vään.

6.c - Saamuel Kuusmaa, Mikk Markus Jänes, Arti-Aleksis Hoop, Karl Jan Riisaar.

6.d - Anabel Täht, Emili Rikk, Karmen Teder, Berit Sinisaar.