Oliver Peerna (vasakul) ja Lasse Lõhmus
Autor: Jaanus Tikka

Tartumaa luulekonkursilt I ja II koht Vaadatud 409 korda

17. – 18. novembril toimus 1. – 4. klasside õpilastele maakondlik luulekonkurss "Parim rohi - naer ja nali". Kuna olukord ei võimaldanud kokku saada, siis toimus konkurss Microsoft Teamsi vahendusel. Õpilased pidid esitama nalja, naeru ja tervisega seonduva luuletuse. Meie koolist osales 1. – 4. klassidest kaheksa õpilast ning koju toodi I ja II koht.

3. klasside arvestuses sai II koha Oliver Peerna (juhendaja S. Ruus), kes esitas L. Tungla luuletust "Raamatul on aku tühi".

I koha sai 4. klassi õpilane Lasse Lõhmus (juhendaja I. Mõttus). Lasse oli esitamiseks valinud E. Esopi luuletuse "Kollike".

Palju õnne võitjatele ning kiitus ka kõikidele teistele osalejatele! Eraldi tänu juhendajatele, kes leiavad aega õpilasi konkurssideks ette valmistada!