Olete jõudnud meie vanale veebilehele. Uus Elva Gümnaasiumi veebileht asub lingil https://elvag.edu.ee/

Otsing

Rubriigid

Parimad õppurid I trimestril Vaadatud 9568 korda

- Õppetöö

Hinnetele viis õppisid:

2A 2B 2C
Annagreta Johanson Berit Mõistus Rasmus Aan
Raido Kase Sofia Vavilova Miia Mai Jänes
Liisa Krillo Keity-Lotta Pent Lenna Org
Liisbet Lainoja   Laura-L. Pihlak
Elis Leppik   Janelle Remmel
Stella Lümat   Rasmus Roio
Oskar-M. Ruder   Viktoria Tõnismäe
Emili Saar   Gerlinde Vallikivi
Laur Henri Akkaja   Robert R. Voitk
Gedon Kolga    

 

3a 3B 3C
Oskar Aksjonov Brandon M. Kaugesalu Carolin Hunt
Liisa Aunap Mereli Mõttus Janette-L. Pikas
Aade Hiir Annabel Tamm Maria Sule
Henri Kruuse    
Klaudia Mägi    
Erik Tõnn Rast    

 

4A 4B 4C 4D
Janeli Aan Jete Jänes Dajana-Ly Kukk Alex Annuk
Emily Hermann Nathalie Lessing Maria Kuris Berit Sinisaar
Aleks Hundimägi Kristina Mölder Marit Peedumäe Karmen Teder
Eliisa Loos Mariette Pennar Katriin Sildnik  
Ken Nahksepp   Jaana Sommermann  
Mia Reilson   Mariliis Veemees  

 

5A 5C
Eleonora Kolga Anders Aksjonov
Oliver Metsik Krister Toom

 

6B 6C
Marie G. Raal Gretlin Aruoja
  Sandra Sonn

 

Kadi-Liis Hansen (7a)

Hanna Paalmäe (7a)

Oliver Mõttus (7b)

Sascya Assak (8a)

Marta Külaots (8a)

Kristi Madi (8a)

Eva-Lotta Unt (8a)

Kaarel Kangro (9a)

Karl Erik Kaliste (9b)

Hinnetele neli ja viis õppisid:

2A 2B 2C
Laur H. Akkaja Lisette Kirsimäe Hendrik Aan
Jan-M. Aplok Andreas Kurvits Sander Aan
Kaur Hansen Meelis Laaneoks Lisette Holter
Loore-Liis Kask Adeele Luik Grete Jurken
Rasmus Kokvel Henry Malkus Marii-K. Koorik
Gedon Kolga Vanessa-E. Mats Lisete Kuusk
Laura Krillo Mihkel Mäemees Mattias Laas
Kennet Maasik Tristan Mölder Joosep Lehes
Titus Martinov Marta Niin David Maisvee
Annika Mäesalu Helene Paberit Revo Noormägi
Robin-A. Perk Evelin Pekk Maris Paal
Meribel Pihelgas Keity-L. Pent Laura Pajuste
Lisete Pärnoja Anna Greta Raal Miia-Liisa Pent
  Mats Saaren Rainer Rammo
  Mathias Saarepuu Elise Stets
  Kalli Teder Neve-A. Tarkus
    Rando Treier

 

3A 3B 3C
Dan R. Makotkin Laura Aan Kirke Allik
Aleksander Tigane Elisabeth Abel Meribel Fomkin
Heidi Udeküll Kaur Jürgenson Simoona Jesin
  Henry Kaasiku Kaur Kuzmin
  Janek-A. Kiis Kädi . L. Kuznetsov
  Eleanor Kollist Karoliin Lehtoja
  Oliver Kompus Aaron Mälton
  Markus Kraus Kaisa Pastarus
  Lennart J. Oetjen Martin Pintson
  Richard S. Roos Kaspar Saarekivi
  Geia Rõivas Liis Suits
  Triin Siim Kätlin Tark
  Karl-M. Tuul  
  Maribel Viridet  
  Joonas Vähi  
  Romet S. Õis  

 

4A 4B 4C 4D
Vanessa A. Juhanson Reliia Inso Arti-A. Hoop Karolina Paumets
Raheli Jürgenson Johanna Jõgi Mikk M. Jänes Ralf R. Raal
Andero Keerd Karolina-M. Kask Erik Kopp Antti Siim
Janeli Lepik Erki Erik Poola Eveliine Nahkur Sanne L. Tarvis
Kristiina Leuska Eliise Raidve Markus Nigol Anabel Täht
Sander Luisk Frank Tigane Hannah Pappel Henri Udeküll
Marin Mäemees Marleen Vään Kristen R. Pindmaa Helena Vahtla
Sten-E. Paavel   Laura Pirksaar Kaspar Vent
Sander Porkon   Karl J. Riisaar  
Maario Punder   Joonas Teder  
Lisette Sarapik   Teele Tempel  
Kadili Siida      
Karmen Tätte      
Keili Ventman      

 

5A 5B 5C
Alexandra Kaasiku Saskia Ehin Kertu-L. Kaseorg
Kert Krillo Merili Jürgenson Alex Kuzmin
Liisa Leopard Polina Khatkina-L. Melissa H. Lust
Raimo Markvard Kerly Kihulane Emily Malkus
Iiris Rehme Uku Moor Maria Ojassaar
Marta-K. Ruder Andra Palo Mattias T. Rast
Egle-L. Soonberg Ander Pavlov Kaarel Räisa
Evelin Uue Regina Rammo Marleen Sule
Maria Zinatullina Markus A. Tamm Ville M. Varik
  Martin E. Tamm  
  Kevin Uusna  

 

6A 6B 6C
Merilyn Assak Loore-M. Kaljuvee Carmen Beljaev
Snežana Fomkina Romili Kiin Lenne Pekk
Remii Hansen Kristo Klaus Rasmus-M. Raig
Mattias Kuris Eleonoora Korol Jasper Reilson
Kelli Kütt Anne-L. Maasik Getter Robi
Getriin M. Lessing Anette Maser  
Ly-N. Männiste Kevin Siirak  
Janis Pakassaar Jaanika Sinilill  
Marleen Riisaar Kloria Sööt  
Kateriin Saar Merit-K. Sööt  
Ottomar Sibul Markus Toomela  
  Eva Lotta Uppin  

 

Rudolf Bellen (7a)

Annabel Jesin (7a)

Isabel Mõistus (7a)

Kreete-Lisette Oselin (7a)

Karl Reinoja (7a)

Janely Tensok (7a)

Kertu Kasesalu (7b)

Mats Lepp (7b)

Jaak Pärtel (7b)

Timmu Õunapuu (7b)

Älex-Sandra Piiroja (7c)

Annareete Raal (7c)

Annika Toode (7c)

Anete Aasmäe (8a)

Ceidy Jolla (8a)

Tormi Kompus (8a)

Robin Kull (8a)

Lotta-Lee Suits (8a)

Naatan Siimeon Tamm (8a)

Robin Tammemägi (8a)

Käthy Tuoppi (8a)

Kai Riin Zukker (8a)

Hugo Kelt (8b)

Robin Mürk (8b)

Elias Markus Ehasalu (8c)

Annabel Jõgi (8c)

Anete Eliisa Kevvai (8c)

Kristo Kolesnitšenko (8c)

Minna-Maria Lass (9a)

Erik Lääne (9a)

Fee-Marlen Mägi (9a)

Ayrton Mägipõld (9a)

Erik Vaarmann (9a)

Sten-Anders Aan (9b)

Laura-Maria Mats (9b)

Birgit Puusepp (9b)

Rauno Sammel (9b)

Mandi Soome (9b)

Railika Tamm (9b)

Sirle Tobber (9b)

Arko Annuk (9c)

Klaire Järveoja (9c)

Stella Luisa Oetjen (9c)

Martin Porkon (9c)

Robin Sarapuu (9c)

Kristina Sööt (9c)

Triin Tiimann (9c)