Iga algus on raske
Autor: Tarmo Post

Toitlustus Elva linna haridusasutustes Vaadatud 6017 korda

P. Dussmann Eesti OÜ asutati 1996. aasta augustis.

Pakume üle Eesti puhastus-, toitlustus-, turva- ja hoonete tehnohoolduse teenuseid.

Omame kogemusi ja eriteadmisi paljudes valdkondades ning koostame igale kliendile vastavalt tema vajadustele sobiva teenus(t)e paketi.

Alates 29.08.2017 toitlustame Elva linna haridusasutusi:

Elva Gümnaasium

Lasteaed Õnneseen

Lasteaed Murumuna

Lasteaed Järve

KLIENDISÕBRALIKUD, TERVISLIKUD JA ISUÄRATAVAD TOIDUD

Korralik toitumine on oluline hea enesetunde, töövõime ja üldise tervise huvides.

Järgime oma tegevuses järgmisi olulisi põhimõtteid:

Paneme rõhku toidu hoolikale valmistamisele ja kvaliteetsele toorainele

Enamus meie  toorainest tuleb kohalikelt tootjatelt

Menüüde koostamisel peame silmas roogade mitmekesisust, tervislikkust ja maitseomadusi:

menüü sisaldab iga päev puu- ja köögivilju nii töödeldud kujul kui ka värskena

piimatooteid pakutakse  iga päev

kaks või kolm korda nädalas pakutakse liha ning vähemalt üks kord nädalas kala

Lai toiduvalik aitab arendada tervislikke toitumisharjumusi

Toidu kvaliteet on range kontrolli all:

toitainete sisaldus toidus on suur sisaldades hulgaliselt vitamiine, mineraale, süsivesikuid ja valke, kuid suhteliselt vähe rasva ning suhkrut

kasutame ainult rapsi- ja oliiviõli ning väldime loomseid rasvu ja säilitusaineid

toit ei sisalda maitsetugevdajaid

info toidu koostise ja allergeenide kohta on olemas kõikides lasteasutuste köökides

Töötame pidevalt välja individuaallahendusi ja erikontseptsioone, mis erinevad tavalistest toitlustuslahendustest:

toitlustuskontseptsioon lähtudes 2 kuni 6-aastaste laste vajadustest

toitlustuskontseptsioon lähtudes kooliõpilaste vajadustest ja võimalusest igaühel oma toiduportsjon ise komplekteerida

Meie köökides kasutatavad seadmed on ostetud tuginedes konkreetse kliendi vajadustele mitte vastupidi

Meil on hea meel teha toitumishariduse pakkumisel koostööd õpetajate ja lapsevanematega

Meie kontaktisikud:

Arni Ilves                                    Auli Vilep

Elva objektide juhataja                Lõuna-Eesti toitlustusjuht

elva@dussmann.ee                    erakool@dussmann.ee

+372 56 935 613

INFOKS:

Toitude menüüd on paberkandjal kättesaadavad lasteaedade köökides ja elektrooniliselt lasteaia kontaktisikul. Koolilõuna menüü on söögisaali seinal ja kooli kodulehel.

Kui laps vajab eritoitu, oleme valmis seda pakkuma arstitõendi alusel, mille palume esitada lasteaia  ja kooli kööki.