Miks ma otsustan jääda Elva Gümnaasiumisse? Vaadatud 2256 korda

Minu jaoks on Elva Gümnaasium igati tark ja mugav valik. Elan koolile lähedal ning ei pea hakkama peale tunde mõtlema selle peale, millega või kuidas täna koju jõuan. Kindlasti mängis otsustamisel olulist rolli see, et mind ümbritsevad koolikaaslased on enamuses mulle ammu tuttavad. See aitab ära hoida koolielus ettetulevaid pingeid. Lisaks headele sõpradele olen väga rahul õpetajatega, kes siin tunde annavad, teades kui mõistvad ja vastutulelikud nad õpilaste suhtes on. Veel eespool mainitule on Elva Gümnaasiumil ka väga huvitavad moodulid, mille hulgast kindlasti igaüks just endale sobiva leiaks. Mina ise hetkel olen välja valinud reaal-loodus mooduli, sest tulevikuplaanidega sobituks just see kõige paremini. Peale tuttava keskkonna ja põnevate moodulite on Elvas trennid, millega tegelen ning siia gümnaasiumisse jäädes tean, et mul on aega nii kooli kui ka hobide jaoks piisavalt, ilma et miski kannataks. Olen kindel, et valides Elva Gümnaasiumi, ei pea ma kahetsema. Õppida saab ju igal pool ning lõppastmes on riiklikud lõpueksamid kõikides koolides ühesugused. Oluline on just minu enda panus õppimisse ja leian, et Elva Gümnaasiumis jätkamine ei takista mul kuidagi edasises elus hakkama saamist.

Autor: Gretlin Aruoja