Merilin Punder
Autor: Erakogu

Intervjuu vilistlasega Merilin Punder Vaadatud 6354 korda

- 105 vilistlaslugu

1. Millised on olnud olulisemad sündmused Sinu elus peale Elva kooli lõpetamist?

Oluliseimaks sündmuseks on pärast gümnaasiumi lõppu Tallinnasse kolimine, ülikooli astumine ning iseseiva elu alustamine.

2. Millega praegu tegeled: töö, pere, hobid ....?
Sarnaselt igale teisele tänapäeva inimesele on ka minul alati kiire ja palju tegemist. Õpin Estonian Business Schoolis rahvusvahelist ärijuhtimist turundus ja kommunikatsiooni erialal. Kooli kõrvalt töötan Luminor Bank AS-is kindlustusmaakleri assistendina. Lisaks asutasin 2017 aasta suvel enda esimese ettevõtte, mis tegeleb peeglite tootmisega. Kooli, töö ja ettevõtte korvalt püüan tegeleda tervisespordiga, käia jõusaalis ja jooksmas. Pere ja sõprade jaoks leian aega nädalavahetuseti kui Elvas käin. Loomulikult hoiame ka igapäevaselt kontakti ning toetame üksteise ettevõtmisi.

3. Mis on esimene mõte kui kuuled sõnu - Elva Gümnaasium?

Esimene mõte on mälestused: KelMer, Comenius ja toredad õpetajad.

4. Missugune õpilane Sa olid? Üks vahva juhtum kooliajast, meenutuseks õpetajatele ning teada saamiseks praegustele õpilastele ja õpetajatele.
Usun, et olin hea õpilane nii õpetajatele kui ka oma kaasõpilastele. Vahvaid juhtumeid on küllaga, kuid kahjuks on need nii värvikad, et jäävad veel siiski ainult asjaosaliste vahele. Päevavalgele tooksin mälestuse KelMeri alustamisest. Vahetult enne KelMeri avamist oli nii palju teha, et sageli olime koolis esimesed, kes saabusid, ning viimased, kes koos tädiga lahkusid. Loomulikult on põnevad kõik need seigad, kus asjad ei läinud nii nagu oleksid pidanud. Näiteks korraldades EG jõulupidu oli esinedes palju apsakaid, kus tekst läks meelest või panin selga vale riietuse.

5. Kas on midagi, mis seob Sind praegu Elva Gümnaasiumiga?

Hetkel seob mind Elva Gümnaasiumiga vaid minu vend, kes õpib siin koolis ning loomulikult ka head mälestused kooliajast.

6. Mis on Su elus veel tegemata, mida teha tahaksid, kui aeg ja raha poleks takistuseks?
Kui ajas ja rahas poleks küsimus, küll siis teeks palju. Tooksin välja vaid ühe: õppida välismaal, kogeda teisi kultuure ning tulla tagasi Eestisse tagasi uusi teadmisi rakendama.

7. Üks unistus või soov seoses oma vana kooli - Elva Gümnaasiumiga.

Siiralt loodan, et Elva kool jääb püsima. Elva on üks parimaid kohti, kus õppida: rahulik ning inimesed Elvas on hoolivad ja kokkuhoidvad. Elva Gümnaasiumile soovin innovatsiooni, jätkusuutlikust ning palju häid inimesi.