Esikolmikukohad kergejõustikus Vaadatud 9407 korda

1.dets. toimus TÜ Spordihallis TV 10 olümpiastardi võistlussarja I maakondlik etapp, kus kõik meie kooli esindanud õpilased esinesid väga tublilt ja püstitati palju isiklikke rekordeid     Kahekordseks võitjaks tuli Kadi-Liis Hansen ( 7 a) , kes oli TV seas I nii 60 m jooksus kui ka kaugushüppes. Carmen Beljaev ( 6c) sai sprindis III koha ja kaugushüppes 4. koha. PV klassis võitis Jarno Raidve ( 7a) kaugushüppe ja oli sprindis II. Heiki Vabrit ( 6 a) võitis kuulitõuke. Franz Joseph Sinimäe ( 6 c) oli nii sprindis kui ka kaugushüppes 5. Nooremate poiste seas võitis Markus Andreas Tamm ( 5 b) kuulitõuke ja kaksikvend tõi Elvasse kaksikvõidu. Kõrgushüppes tuli võitjaks Martin Elias ja II oli Markus Andreas. Sprindis sai Martin Elias III koha, vend sai 6. koha. Markus Pähklamäe ( 5 b) oli nii kuulitõukes kui ka sprindis 9., kusjuures oma kuulitõuke tulemusega oleks ta tulnud linna poiste arvestuses võitjaks! TN seas sai Emma-Marie Kiuru (5b)sprindis ja kõrgushüppes II koha. Iiris Rehme (5a) oli kõrgushüppes III ja sprindis 4. Aasta noorem Maria Kuris ( 4c) sai kõrgushüppes tubli 4. koha ja sprindi finaalis 5. koha.                                                                         Vabariiklik I etapp 5.dets.-l Võrus.