Olete jõudnud meie vanale veebilehele. Uus Elva Gümnaasiumi veebileht asub lingil https://elvag.edu.ee/

Otsing

Rubriigid

TV 10 olümpiastardi I vabariiklik etapp Vaadatud 9468 korda

- Uudis

5.dets. Võrus toimunud etapil seekord finaalidesse ei jõutud, kuid kõik Elva G esindanud õpilased võistlesid tublilt.
PN klassi kuulitõukes jäi Martin Elias Tammel ( 5 b) finaalikoht 4 cm kaugusele, tulemus 7.96 andis 11. koha. kaksikvend Markus Andreas oli 19. tulemusega 7.45. Sprindis sai Martin Elias 30. koha ajaga 9,34 ja Markus Andreas oli 54. ( 9,67) PV 60 m jooksus sai Jarno Raidve ( 7 a) 35. koha ajaga 8,82, klassivend Rudolf Bellen oli 36. ajaga 8,83. Kaugushüppes ei saanud Jarno kahjuks sammu klappima, tulemusega 4.19 sai ta 42, koha. TV seas sai Kadi-Liis Hansen ( 7a) 60 m jooksus 15. koha ajaga 8,64. Kahjuks on Võru hallis 6 rada ja nii jäi uks "B" finaali suletuks . Tublisti parandas oma isiklikku rekordit aasta vanematega võistelnud Carmen Beljaev ( 6 C), kes sai 24.koha ajaga 8,79. TN seas oli Emma-Marie Kiuru (5b) sprindis 31. ajaga 9,50, Iiris Rehme ( 5a) sai 43. koha ajaga 9,72.