Suurepärased tulemused loodusteaduste olümpiaadilt! Vaadatud 3356 korda

10. novembril toimunud vabariiklikus loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoorus näitasid Elva Gümnaasiumi õpilased väga kõrget taset! Vabariiklikusse lõppvooru pääses sellel aastal kolm meie kooli õpilast: Mattias Timm Rast, Ander Pavlov ja Teele Tempel.

Piirkonnavoorus jõudsid esikümnesse 11 meie õpilast. Vanuseklasside võitjad olid maakonnas Mattias Timm Rast (8.c) ja Teele Tempel (7.c). 8. klasside arvestuses kindlustas kaksikvõidu Ander Pavlov (8.b). 7. klasside arvestuses jagasid 3.-4. kohta Karl Jan Riisaar (7.c) ja Joonas Teder (7.c).

Esikümnesse jõudsid 7. klasside arvestuses veel Mikk Markus Jänes (6. koht) ja Alex Annuk (7. koht) ning 8. klasside arvestuses Anders Aksjonov (7. koht), Evelin Uue (8. koht), Maria Ojassaar (9. koht) ja Krister Toom (10. koht).

TULEMUSED!

Õpilasi juhendasid Geil Siim ja Kaja Kalmus

Vabariiklik lõppvoor toimub 20.-21. aprillil Tartus.

PALJU ÕNNE!