2B Batuudikeskuses lustimas Vaadatud 1178 korda

- Klassilood

2.b klassi õpilased said jõuluvanalt vahva kingitiuse - väljasõidu Tartusse Batuudikeskusesse. Pärast jõuluhommikut vahetasime riided, võtsime kaasa vajalikud asjad ja oligi aeg kooli ette minna. Peagi saabus ka buss ning sõit võis alata. Kaasas oli meil suur kringel ja piparkoogikarp - noh, et ikka oleks kosutust, kui kõht tühjks läheb. Joogipoolise eest oli igaüks ise hoolitsenud. Katsime väikese laua ning võiski tegutsema asuda. Sai batuutidel erinevaid saltosid visata, lihtsalt niisama kõrgele-kõrgele hüpata, Seigelda sisemänguväljakul. Jõumehega käesurumises võistelda, jalgpalli mängida, Hüppelt palli korvi visata. Kihutada autoga ja mootorrattaga, teha suusavigurhüppeid. Ikka simulaatoritel.  Mängida lauahokit, õngitseda mänguautomaatidest mänguasju ja veel muudki teha. Kolm tundi möödis kui niuhti. Jäigi veel üle vaid end riidesse pakkida, asjad kaasa haarata ja uuesti bussile.

Kõik olid päevaga väga rahul, Nii vahva oli! Otsustasime, et kevadepoole tuleme uuesti lustima!

Tekst ja fotod:  Külli Korol