Koolipäev isadega Vaadatud 8584 korda

Isadepäeva eel oleme ikka isasid kooli oma tegemisi-toimetamisi vaatama kutsunud. Nii ka seekord. Isadel oli võimalus oma laste klassijuhatajatunnis tutvustada oma tööd ja hobisid. Kuidas kuskil klassis isade vastuvõtt lahendati, olenes juba klassijuhatajatest ja nende ettevõtlikkusest. 3b klass koos klassijuhataja ja kahe isa, ühe vanaisa ning ühe vanema vennaga, otsustasid hoopis minna Puiestee majja, kus toimus õpetaja Aivar Johansoni juhendamisel  tehnoloogiaklassis äge töötuba. 3c klassi õpilastele tutvustas ühe õpilase vanem vend seda, kuidas tehakse muusikavideosid ja kirjutatakse muusikat.4b klassil oli külas meie oma kooli vilistlane Tõnis Paberit, kes rääkis kooliteest Elvas. Ärevust tekitas sireenidega koolimaja hoovi kihutav kiirabiauto, mis õnneks osutus ühe 5b klassi õpilase isa tööautoks. Kogu klass sai uudistada auto sisustust. 2a klassi õpilased kehastusid ajakirjanikeks ja korraldasid oma klassi viiele isale pressikonverentsi. 1a ja 1b klassi külastanud isad tutvustasid samuti oma tööd ja vastasid laste küsimustele.

Esimesel vahetunnil oli kõigil võimalus meisterdada lennukeid ja teisel vahetunnil uudistasid nii õpilased kui  ka isad 3D printeri tööd.

Teine tund möödus isadel meie kooli kaminasaalis, kus aeti meestejuttu. Vestlust juhtis sotsiaalpedagoog Eve Saumets.

Täname kõiki isasid, kes leidsid aega meile külla tulla ning soovime kõigile ilusat saabuvat isadepäeva!