Perekond Pihlak

EOK tunnustab Eestimaa sportlikke perekondi Vaadatud 3940 korda

- Kool meedias

Tartumaalt perekond Pihlak – vanemad Marek ja Evelin ning lapsed Laura-Liisa (11) ja Jakob (6)

Perekond Pihlaku jaoks on sport nagu hapnik – see on saatnud kõiki pereliikmeid lapsepõlvest saadik. Pereisa Marek on olnud professionaalne võrkpallur ja esindanud ka Eesti koondist, pereema Evelin on noppinud eri värvi medaleid Eesti meistrivõistlustelt judos.

Evelin alustab sügisel 25. hooaega judotreenerina ning töötab Elva Gümnaasiumis kehalise kasvatuse õpetajana. Marek on samuti kehalise kasvatuse õpetaja ning võrkpallitreener ja korraldab Elvas erinevaid spordisündmusi ning populaarset Elva kohvkutepäeva. Tütar Laura-Liisa tegeleb alates 3. eluaastast rühmvõimlemisega ja poeg Jakob käib teist aastat judo treeningutel.

Sportlikud ja liikuvad on perekond Pihlak ka pärast tööd ja treeninguid – osaletakse aktiivselt oma linna spordi- ja kultuuriüritustel ja võetakse osa erinevatest rahvaspordivõistlustest. Sport on elustiil – vabal nädalavahetusel võib Pihlakuid koos näha suusarajal, rattaringil või jooksutiirul – nii on nad heaks eeskujuks ka oma õpilastele. Olulisel kohal on ka peretraditsioonid ja väärtused.

Vaata täispikka artiklit vajutades siia.