3a poisid

Külalisõpetajad kehalise kasvatuse tundides Vaadatud 3100 korda

- Liikuma kutsuv kool

Suur oli 3a klassi poiste imestus, kui kolmapäeval 19.septembril tuli neile kehalise tundi andma ja rääkima aktiivsest kooliteest Külli Pirksaar. Külli on ise olnud tegevsportlane, pärjatud 23 kordseks Eesti meistriks orienteerumises ja kergejõustikus. Külli on Elva Gümnaasiumiga seotud tihedalt, kuna tema lapsed õpivad meie koolis. Tunnis jooksti koos aeglaselt, tehti erinevaid harjutusi ning mängiti liikumismängu. Tunni lõpuks olid aktiivsed õpilased "omadega täitsa läbi". 6ab klassi tüdrukuid ootas tundi jõudes sportlikus riietuses kooli direktor Tarmo Post. Tunni teemaks korvpall - meie koolijuhi ammune lemmikspordiala. Staadioni metsa korvpalliväljakul jagati paari peale pall ning õpiti põrgatamise algtõdesid. Õpilased tegid silmnähatavaid edusamme ning kahesammuline pealevise õnnestus pea kõigil õpilastel kenasti. Tunni lõpetavas osas rääkis meie koolidirektor, kes peab väga lugu spordist, korvapalli algtõdedest, palju on meeskonnas mängijaid, mis on kuulsamad võistkonnad, kust on korvpall alguse saanud. Kõik õpilased said endale teadmisi juurde. Aitäh Teile Külli Pirksaar ja Tarmo Post, et muutsite meie koolipäeva põnevamaks. Üleskutse kõigile - tulge kehalise kasvatuse tunde rikastama,teie panus on oluline.