Võistkond koosseisus Oliver Mõttus, Saale Pärn, Jaak Pärtel ja Timmu Õunapuu olid parimad
Autor: M.Lillak

Mälumäng "EV 100" Vaadatud 2514 korda

- Klassilood

Käesoleval õppeaastal toimus 7.-12. klassi õpilastele mälumäng „EV 100“. Kokku toimus neli vooru, millest viimane leidis aset e-keskkonnas. Meeskonnas oli neli liiget. Klassiti eraldi arvestust ei peetud.

Mälumängu võitis 9.b klassi võistkond 106,5 punktiga, teise koha sai 66 punktiga 11. klassi võistkond ning kolmandale kohale tuli 7.d klassi võistkond. Eriauhinna sai ka 7.a klassi võistkond, kes võttis osa kõigist neljast voorust.

9. b klassi õpilased suhtusid võistlusse tõsiselt, nagu näitavad kogutud punktidki. Teemad olid omavahel ära jagatud, igaüks täiendas oma teadmisi teatud valdkonnas, milleks olid EV 100, Elva linn 80 ja EG 105, Eesti ajalugu, kultuur, sport ja loodus.