Andja süda teeb kingi kalliks ja hinnaliseks. Vaadatud 6985 korda

- Kool meedias

Ühel ilusal lumisel detsembripäeval peale emakeele tundi, mille teemaks oli headus ja üksteise märkamine, tulid 2.a ja 3.a klassi õpilased koos õpetajate Pille ja Anneliga mõttele teha väike heategu memmedele ja taatidele, keda me keegi ei tunne ja kes veedavad oma vanaduspäevi Elva ja ümberkaudsetes hooldekodudes. Mis teeb argipäeva ja jõuluõhtu kodusemaks, kui mitte üks magus suutäis, mis kingitud südamesoojuse ja heade mõtetega.

Kommikogumisega liitusid ka meie kooli õpetajad. Esimesena annetas oma lemmikkommid kommikorvi direktor Tarmo Post.

Kolmapäeval asusime nelja päkapikuga mööda asutusi sõitma ja maiustusi laiali vedama. See siiras rõõm ja tänutunne, mis kiirgas meiega kohtunud inimeste silmades, tegi ka meie hinge hellaks ja tõi silmanurka pisara. See väike heategu muutis meie kõigi päeva eriliseks. Keset jõulueelset ostusaginat kogesid lapsed, et siiras rõõm peitub hoopis väikestes asjades ehk andmisrõõm on teinekord suurem, kui saamisrõõm.