Vilistlastegevus sai fännilehe Vaadatud 5753 korda

- Kool meedias

Elva gümnaasiumi vilistlasesindajate kokkusaamine toimus 6. mail Puiestee maja koolikohvikus. Kohal olid Kätlin Kontor, Maarja-Liisa Maasik, Are Altraja, Terje Lainoja, Karl Kontor ja Tiit Ustav.

Kooli hetkeseisust tegi ülevaate Tiit Ustav. Suvel algab Puiestee tänava koolihoones remont, uueks saab katus, fassaad ja ventilatsioon. Rohkemaks praegu linnal raha ei jätku. Kool kuulutas välja ka uue logo konkursi ja väljavalitud kuue töö kohta saavad oma arvamust avaldada õpilased, õpetajad ja vilistlased.

Vilistlaste edasise tegevuse arutelul otsustati asjaajamine viia Facebooki keskkonda, kuhu Maarja-Liisa Maasik lõi Elva Kooli vilistlaste fännilehe. Kui kellelgi on soovi olla (kaas)administraator sellel lehel või on infot ja ideid, andku Maarja-Liisale teada (tel 53306 706). Facebookis on lehe nimi Elva Kooli Vilistlased.

Kui soovite ise või teate kedagi, kes tahaks jagada kooliaegseid mälestusi või tänaseid koostegemisi koolis nii sõnas kui pildis, siis julgustage neid sotsiaalmeedias (näiteks Facebook, Instagram) kasutama teemaviidet #elvakoolivilistlane. See aitab meenutused ja toredad elamused kokku koguda. Neid võib jagada ka otse Elva Kooli Vilistlaste fännilehele koos teemaviitega, saata sõnumina või meili teel Maarja-Liisale.

Kooli läheneva 105. aastapäeva tähistamisel on vilistlastel üheks ideeks koolidirektorite pildigalerii avamine koostöös Tartu Kõrgema Kunstikooliga.

Aastapäevaks ilmuv kooli juubelitrükis võiks sisaldada viimase viie aasta tegemisi. Selle koostamisel ja väljaandmisel on abiks Taivo Paju.

Vilistlasstipendiumi osas leiti, et meeles peaks pidama ka häid õpetajaid.

Sügisel saab Puiestee õppehoone 30 aastaseks. Selleks ajaks on valminud ka kunstmuruväljak kooli kõrval ning koostöös jalgpalliklubiga võetakse plaani ühisürituste korraldamine.

Vilistlased toetavad jätkuvalt ka kooli ajalooraamatute väljaandmist.

Milvi Kapaun, Elva Postipoiss, 13. mai 2017

Täna õpilane, homme vilistlane!