Autor: Ilme Mõttus

6. b klassil käis külaline Vaadatud 2843 korda

- Klassilood

7. märtsil käis 6. b klassi tunnis külas Lendteatri näitleja Aire Pajur.

Kuna 6. klassis on kirjanduses üheks teemaks "Kirjandus astub lavale", siis oli teemat hea lõpetada näitleja külaskäiguga. Külaline tuli tundi politseinikuks kostümeeritult. Kuna õpilased ei tednud,e t tundi tuleb külaline, siis päris paljud arvasid algul, et tegemist on päris politseinikuga. Kindlasti mängis siin suurt rolli ka Aire Pajuri näitlejameisterlikkus.

Külaline rääkis ning näitas meile, kuidas on võimalik lihtsate vahenditega ennast muuta. Samuti rääkis ta, mida ei tohiks tänapäevases nutimaailmas teha.Juttu tuli ka lihtsalt omavahelisest suhtlemisest.

Tunni lõpus esitas külaline õpilastele ka küsimusi ning lapsed said näidata, mis neile oli kirnaduse tunnist meelde jäänud.

Aitäh külalisele! Lapsed said südamest naerda ning elulistel teemadel kaasa mõelda.

Autor: Ilme Mõttus