Tartumaa 5. klasside inglise keele viktoriin Vaadatud 6297 korda

Eile, 11.04. 2017 toimus Rannus Tartumaa 5. klasside inglise keele viktoriin. Kokku osales viktoriinis 22 võistkonda. Elvast olid võistlustules 2 võistkonda. Viktoriin koosnes 15. ülesandest. Õpilased panid oma oskusi proovile nii grammatikas, õigekirjas, nuputamises, loovuses, üldteadmistes, kui ka inglise keelt kõnelevate maadega seotud küsimustes.  Elva 1. võistkond koosseisus Jaana Sommermann, Maria Kuris ja Marit Peedumäe ( kõik 5 C klassist) saavutasid I koha!

Punkte said nad 190/ 194 st. Elva 2. võistkond, koosseisus Mariette Pennar , Reliia Inso ( mõlemad 5 B klassist) ja Karl Jan Riisaar ( 5 C klassist) saavutasid 8. koha, punktidega 170 / 194 st. Kõik osalejad said tänukirjad ja šokolaadi. Lisaks kostitati meid ka pitsa, õunte ja morsiga. Oli väga põnev, pingeline ja tore päev!  Palju, palju õnne nii võitjatele kui ka teistele tublidele osalejatele!

Mõlema rühma õpilasi juhendas õpetaja Ülle Jõesalu

.