Muinasjutuvestja konkurss Vaadatud 6813 korda

01. märtsil toimus juba traditsiooniks saanud võistlus "Muinasjutuvestja" maakonna koolidele. Osales 10 kooli. Seekordseks teemaks olid "Idamaade muinasjutud".Võistlus oli meie koolile väga edukas: 1. klasside I koht Kärt Hanni Elva Gümnaasium ( 1c kl, õp. Anne Maidla), II koht Mirtel-Mia Kivirähk Konguta Kool ja III koht Grete Liis Kartau Ülenurme Gümnaasium.2. klasside I koht Jette Riin Luik Ülenurme Gümnaasium, II koht Liina Aunap Elva Gümnaasium ( 2d kl Annika Tensberg ), III koht Oliver Mölder Elva Gümnaasium ( 2a kl õp. Anneli Puusaag ). III klasside I koht Marii Malva Ilmatsalu Põhikool, II koht Kirke Ojasaar Võnnu Keskkool, III koht Kristjan Kivimets Kõrveküla Põhikool.Väga tublid olid ka meie teised Muinasjutuvestjad: 1a kl Erika Hiiemäe, 1b kl Anete Nigol ja 1d kl Mirtel Sikk, 2b kl Kerili Uin ja 3c kl Hendrik Aan.