Suurepärased tulemused füüsikaolümpiaadilt! Vaadatud 7123 korda

28. veebruaril toimunud füüsikaolümpiaadil näitasid Elva Gümnaasiumi õpilased kõrget taset. Põhikooli mõlema vanuseklassi võidud tulid meile ning mõlemad võidumehed pääsevad otse ka aprillis toimuvasse vabariiklikusse lõppvooru. 9. klasside arvestuses oli ülivõimas võitja Leonid Zinatullin (juhendaja Geil Siim) ning 8. klasside arvestuses sai samaga hakkama Oliver Mõttus (juhendaja Geil Siim). Oliver oli põhikooli üldarvestuses Leonidi järel teine, kuna Leonid tagas pääsu lõppvooru juba sügisel toimunud füüsika lahtise võistlusega, siis saab automaatselt ka Oliver lõppvõistlusele, kuna tema oli paremuselt järgmine, teiste edasipääs lõppvooru selgitatakse vabariikliku pingerea alusel. Tubli kolmanda koha saavutas 8. klasside arvestuses Saale Pärn (juhendaja Geil Siim).

Väga tublid olid ka kõik teised osalejad:

Hanna Paalmäe (8.kl) IV koht (juhendaja Geil Siim)

Elias Markus Ehasalu (9.kl) IV koht (juhendaja Geil Siim)

Jaak Pärtel (8.kl) V-VI koht (juhendaja Geil Siim)

Ats Tragel (9. kl) VII koht (juhendaja Geil Siim)

Madli Johanna Veigel (9.kl) VIII koht (juhendaja Geil Siim)

Timmu Õunapuu (8.kl) IX koht (juhendaja Geil Siim)

Lenne Pekk (7. kl, võistles 8. klasside arvestuses) X koht (juhendaja Geil Siim)

Karl Mihkel Vent (9.kl) X koht (juhendaja Janno Mäeotsa)

Rasmus-Maximus Raig (7.kl, võistles 8. klasside arvestuses) XI koht (juhendaja Geil Siim)

Gümnaasiumi tulemused selgivad alanud nädala jooksul!

Palju õnne!