Säravad tulemused bioloogiaolümpiaadilt Vaadatud 8005 korda

Väga head uudised tulevad vabariikliku bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorust, kus Elva Gümnaasiumi õpilased näitasid taaskord kõrget taset! 8. klasside arvestuses tuli meile kolmikvõit, I koha võitis Jaak Pärtel (juhendaja Geil Siim) ning II ja III kohta jagasid Oliver Mõttus (juhendaja Geil Siim) ning Saale Pärn (juhendaja Geil Siim). 9. klasside arvestuses võitis Anete Eliisa Kevvai (juhendaja Geil Siim) ning teise koha saavutas Marta Külaots (Juhendaja Geil Siim). Eelpool mainitud õpilased moodustasid ka põhikooli üldarvetuses esiviisiku, parimana pääses otse lõppvooru Jaak, teised peavad ootama võimalust pääseda lõppvooru vabariikliku pingerea alusel. Ka meie gümnasist jõudis esikolmikusse, Kaarel Vent (juhendaja Tiia Kuresoo) saavutas 12. klasside arvestuses 3. koha.

Esikümnesse jõudsid veel järgmised õpilased:

Marleen Riisaar 7.a (juhendaja Geil Siim) - 7. koht

Kadi-Liis Hansen 8.a (juhendaja Geil Siim) -6. koht

Madli Johanna Veigel 9.c (juhendaja Geil Siim)- 6. koht

Siim Pärsimägi 9.b (juhendaja Tiia Kuresoo)- 9. koht

Eliise Hendrikson 10. RE (juhendaja Geil Siim)- 5. koht

Victoria Kors 10 RE (juhendaja Geil Siim)- 9.-10. koht

Martin Porkun 10 RE (juhendaja Geil Siim). 9.-10. koht

Suur kiitus ka kõikidele teistele osalejatele!

PALJU ÕNNE!