4.c ja 2.d klassiõhtu Vaadatud 5617 korda

- Klassilood

Meie klassijuhataja rääkis ühes eesti keele tunnis ETTEVÕTLIK KLASS ( Ettevõtlik Kool: Tahan.Suudan.Teen) programmist, kus me võiks midaga kooli heaks teha. Meie klass otsustas 2.d klassile klassiõhtu korraldada 24. jaanuaril. Juba varakult jagasime end gruppidesse - organiseerijad, DJ-id, filmimeeskond, abi ning klassiruumi kaunistajad. Pidu toimus 4.c klassiruumis.

Loomulikult pidime saatma ka kutse. Kutse otsustasime saata QR koodina, mille 2.d klassi õpilased nutiseadmega lahti tegid ning kutse sisu teada said.

Kui kätte jõudis kassiõhtu päev, olid osad juba poolteist tundi enne kohal ning valmistasid klassiruumi ette. Kõige esimeseks ootasime kuni kõik kohale jõuavad ning end sisse seavad ning siis hakkasime mängima. Esimeseks mänguks oli tutvumismäng, kus kõik ütlesid oma nime ja asja mis neile teha meeldib. Seekord olid mängud õhupalli sisse peidetud.

Kaasa toodud sööki oli ikka väga palju ,,igale maitsele,,. Mängisime päris palju mänge ning lõpuks tegime ka mõne tantsu.

Klassiõhtu oli põnev ja lahe.

Tekst: Janette-Liis Pikas                Fotod: Evelin Toom