Edukas esinemine maakondlikul suulisel inglise keele olümpiaadil Vaadatud 6879 korda

24. jaanuaril toimus Nõos inglise keele suuline olümpiaad 6. klassidele. Elva Gümnaasiumit esindasid Anders Aksjonov 6.c klassist (juhendaja õpetaja Ülle Jõesalu), Ander Pavlov 6.b klassist ja Jan-Jürgen Suits 6.a klassist (juhendaja õpetaja Mari Talvik).

Õpilased vaatasid lühikest animatsiooni ilma kõneta ja tegid märkmeid. Pärast ettevalmistusaega astusid õpilased eelnevalt loositud järjekorras maakonna inglise keele õpetajatest koosneva komisjoni ette ning jutustasid nähtud loo. Õpilasi hinnati neljas kategoorias: ülesande sooritus, sõnavara, grammatika ning soravus ja hääldus. Võistlus oli tihe ja pingeline, kuna osalejate inglise keel on kõrgel tasemel.

Nii läksidki esimesed kaks kohta maksimumpunktidega (20) jagamisele. Jan-Jürgen Suits saavutas 19,6 punktiga väga kõrge 4. koha, kusjuures 3. kohast jäi lahutama vaid napp 0,2 punkti. Kokku oli võistlejaid 35.

Kõik kolm õpilast esindasid kooli väga edukalt ning õpetajad loodavad et sama innukus ja julgus inglise keele kasutamisel jätkub ka edaspidi!

Õpetajad Ülle Jõesalu ja Mari Talvik