Eesti Koolispordi Liidu sügistriatloni võidukarikas Elva Gümnaasiumile! Vaadatud 8505 korda

10. septembril toimunud Eesti Koolispordi Liidu sügistritalonil võitis võidukarika Elva Gümnaasiumi võistkond Tabasalu Ühisgümnaasiumi ning Rakvere Gümnaasiumi ees. Individuaalarvestuses jõudsid poodiumile Getriin Marii Lessing (I koht 6.-7. klasside arvestuses+ eriauhind lastedistantsi kiiremale tüdrukule), Johannes Sikk (I koht gümnaasiumi arvestuses + eriauhind noorte distantsi kiiremale), Ingrid Hiiemäe (II koht 1.-3. klasside arvestuses), Laura Pirksaar (III koht 4.-5. klasside arvestuses) ja Cevin Anders Siim (III koht gümnaasiumi arvestuses).

Võidukarika võitnud võidukasse võistkonda kuulusid: Gerd Johan Lessing (1.A klass), Sander Aan (3. C klass), Erika Hiiemäe (1.A klass), Ingrid Hiiemäe (3.B klass),Oskar Aksjonov (4.A klass), Janeli Aan (5.A klass), Henri Udeküll (5.D klass), Laura Pirksaar (5.C klass), Ville Markus Varik (6.C klass), Anders Aksjonov (6.C klass), Jaan Raimund Margus (7.A klass), Getriin Marii Lessing (7.A klass), Kirke Kool (7.A klass), Alex Artur Märtmaa (8.A klass), Rudolf Bellen (8.A klass), Karl Reinoja (8.A klass), Kätlin Leitu (8.B klass), Rena Tiganik (8.B klass), Carolin Tiido (10.klass), Johannes Sikk (11. klass), Cevin Anders Siim (12. klass). Kolm gümnaasiumi arvestuses võistelnud sportlast on Elva Gümnaasiumi satelliidid Audentese Spordigümnaasiumist, spordikooli õppursportlastel on õigus esindada Eesti Koolispordi Liidu võistlustel oma kodukooli.

Palju õnne kõikidele tublidele Elva Gümnaasiumi võistkonna liikmetele!