Olete jõudnud meie vanale veebilehele. Uus Elva Gümnaasiumi veebileht asub lingil https://elvag.edu.ee/

Õppejõudude Kogu stipendium

2019 Kristi Madi

Elva Õppejõudude Kogu tänavuse 300-eurose preemia parima gümnaasiumiõpilase uurimistöö eest pälvis Kristi Madi. 

Võidutöö kannab pealkirja „Õpilaste ja õpetajate väärtushinnangud Elva Gümnaasiumis,“ seda juhendas Liis Lehiste.2018 Triin Tiimann

2018 aastal pälvis Elva Õppejõudude Kogu 300-eurose preemia Triin Tiimanni omaloominguliste tekstide kogumik "Esmaspäevik"; millest mitmed tekstid olid pühendatud Elvale. Töö juhendajaks oli emakeeleõpetaja Tiina Õunapuu.2017 Saskia Tullino ja Stella Eileen Päid

Elva Gümnaasiumi 11. klassi lõpetanud 17-aastased Saskia ja Stella keskendusid oma uurimistöös taimetoitluse problemaatikale, tutvustades põhjalikult levinumaid poolt- ja vastuargumente. 

Töö juhendajaks oli Tiia Kuresoo2016 Rasmus Punkar

2016 osutus silmapaistvamaks Rasmus Punkari uurimistöö, millega valmis pitsaretseptide kogumik “Ma armastan pitsat, pole midagi parata”.

Raamatust leiab 30 omapärast pitsaretsepti alustades kapsapitsast lõpetades šokolaadi-peekonipitsaga.

Töö juhendajaks oli Reet Ollino

Uurimistöö autor Rasmus Punkar ning majandusteadlane Kulno Türk2015 Johanna Hendrikson

Hendriksoni praktiline uurimistöö "Faktikaardid põhikooli piirkondlikuks bioloogia olümpiaadiks valmistumiseks" kujutab endast õppevahendeid 6.-9. klassi õpilastele. Kokku valmistas Hendrikson ligikaudu 200 kiletatud ja ajakohastatud materjaliga faktikaarti, mille eesmärgiks on kiirendada ja hõlbustada õpilastel olümpiaadideks valmistumist. Töö juhendajaks oli loodusainete õpetaja Geil Siim.