Ürituste plaan

Korraldaja: Evelin Toom, Angela Leiaru-Indriko ja klassijuhatajad

Ülekooliline orienteerumispäev
22. mai 2015 - 00. 0000

Ülekooliline orienteerumispäev.1.-4. klass Fotojaht. Neljapäeva hommikul (21.05) edastatakse klassiõpetajale fotod 8 erineva punktiga Elva linnas. Üheskoos tuleb need punktid leida ja ennast seal kogu klassiga jäädvustada,õpetaja laeb hiljem pildid EG kodulehele oma klassi kausta. Klassijuhataja lepib ise oma õpilastega kokku, mis kell starditakse ning kes hoolitseb fotode tegemise eest. Ajapiiranguta. 5.-11.klass Orienteerumine start avatud Elva Laululaval 10.30-12.30 Õpilased moodustavad 2.-6.liikmelised võistkonnad ja läbivad orienteerumisraja. Õpetajad,kes on kontrollpunktides kogunevad 9.30 Õpetajad, kes viibivad kontrollpunktides võtavad kell 13.00 kompostrid kaasa ja toovad need tagasi Laululavale.
Korraldaja: Huvijuhid ja kehalise kasvatuse õpetajad