Olete jõudnud meie vanale veebilehele. Uus Elva Gümnaasiumi veebileht asub lingil https://elvag.edu.ee/

Uudised

Kuulsuste õhtu algkoolimajas Vaadatud 8902 korda

07. märts 2016

Kuulsuste õhtule kogunes peaaegu 100 esimese astme õpilast, kes olid end mõneks oma lemmik kangelaseks kostümeerinud. Kohal oli kuulsaid jalgpallureid, lauljaid, iluvõimlejaid,sõdalasi ja loomulikult printsesse erinevatest muinasjuttudest. Kõige populaarsemaks osutus ikkagi printsess Elsa kostüüm. Kuulsustele kohaselt said kõik end tutvustada ja esineda. Ei puudunud tants ja laul ning rahakõlina saatel möödus lustlik teatevõistlus. Kõik kuulsused käisid end pildistamas ka punasel vaibal ja jäädvustasid mälestusks oma käejälje nimega.
Kuulsuste õhtu kirss tordil oli Jürgen Veberi väga kaasahaarav ning üllatusi pakkuv šhou. Veber ei olnud kade ka lapsi oma etendusse haaramast. Õhtu lõppes autogramm ide jagamisega. või näole ka väga tõetruu haava-armi. Vabandame tagantjärgi vanemate ees, kes said šoki osaliseks oma võsukesele ööpimeduses järgi tulles.
Kuulsuste õhtu kirss tordil oli Jürgen Veberi väga kaasahaarav ning üllatusi pakkuv šhou. Veber ei olnud kade ka lapsi oma etendusse haaramast. Õhtu lõppes autogrammde jagamisega.
Aitäh Kelly Kathriinile ja Merilile, kes olid suureks abiks muusika ja pildistamise juures. Rohkem pilte on võimalik vaadata juures olevalt lingilt- https://drive.google.com/folderview?id=0B2Wjt4CpxkFfdllhRmhUN3puejQ&usp=sharing