Pingelised pallilahingud Vaadatud 8351 korda

30. mai 2016

30.mail toimusid staadioni parkmetsas tulised rahvastepallimängud, kus nii mõnegi võitja selgitamiseks läks vaja otsustavat kolmandat geimi. Oli ehedaid emotsioone, kaasaelamisrõõmu, õnnestumisi ja veidi ka ebaõnne, nagu spordis ikka.  Võitjad olid kõik osalejad, auhinnaks diplom ja kommikott.

Algklassides kuulus võistkonda 10 õpilast ning tüdrukud ja poisid mängisid koos 4.-6.klassis 8 õpilast ning eraldi selgitatakse võitjad tüdrukute ja poiste seas.
2-klasside arvestuses tuli võitjaks 2 a klass, II koht 2 c klassile ja III koht 2 b. 3-klasside seas olid parimad rahvastepallimängijad 3 b-klassist, II koht läks 3 a klassile ja III oli 3 c klassi võistkond

5 klassi tüdrukute seas saavutas ülekaaluka võidu 5 c, II koht 5 b klass ja III koht 5 a. Poiste seas võitis I koha 5 b ja II koht 5 c ja III koht 5 a.

1.juunil selgusid parimad 4.ja 6.klasside seas. 4.klassi poistel selgus võitja alles viimases mängus. Võrdsete punktidega , aga omavahelise mängu järgi tuli võitjaks 4 b klass. 4.koha sai 4 a klassi võistkond, kusjuures see klass võitis esimeses mängus hilisemat võitjat 4 b. II koht 4 d klassile ja III oli 4 c. Tüdrukute seas jagasid I-III kohta 4 a, 4 b ja 4 c klassi võiskonnad, 4. koha sai 4 d. 6.klassi poistest tuli võitjaks 6 a, II koht 6 c klassile. Tüdrukute turniir jäi kahjuks pooleli .

1.klassi turniir toimus 27.mail ja võitjaks tuli 1 c, II koha sai 1 d, III koha 1 a ja 4.koha 1 b.