Maakondlik võistlus Matemaatiline Tähetark Vaadatud 8102 korda

19. oktoober 2016

18. oktoobril toimus Elva Gümnaasiumis traditsiooniline 1- 3. klasside maakondlik võistlus Tähetark. Seekord keskendusime matemaatikale. Osalejateks olid 16 kooli 3-liikmelised võistkonnad. Lastel tuli läbi käia 8 punkti, igas tuli lahendada mingi matemaatikaga seotud ülesanne. Ülesannete seas olid sudoku, tangram, kiirarvutamine, nuputamine, aga ka tahvelarvutiprogramm Kahhoot ja isegi spagetitorn. Igas punktis oli lahendamiseks aega 8 minutit. Lahendamise algusest ja lõpust andis märku koridorist kostev vanaaegse koolikella helin.

Elva Gümnaasiumi võistkonda kuulusid 1b klassist Jesper Talts, 2b klassist Kaspar Andresson ja 3b klassist Berit Mõistus.

Võitjaks osutus Ülenurme Gümnaasium, talle järgnesid Lähte Ühisgümnaasium ja Kuuste Kool.Elva Gümnaasium jäi tihedas punktirebimises 6. kohale. Tänud meie kooli võistkonnale ja kõigile teistele osalemise eest!