Sõprade kohtumispaik - EG sõbrapäevaball Vaadatud 6983 korda

20. jaanuar 2017

Elva Gümnaasiumi õpilasesinduse eestvedamisel on sellel õppeaastal aset leidnud hulganisti põnevaid üritusi ning sõbrapäeva tähistamiseks otsustasime korraldada balli. Ballile on oodatud kõik soovijad-  eriti loodame seal näha oma kooli õpilasi,  vilistlasi ja kõiki meie sõpru. Oodatud on kindlasti ka kõik need, kellele tantsimine meelistegevuste hulka ei kuulu, sest meelepäraseid tegevusi ja esinemisi leidub kõigile. Üles astuvad RN Stuudio, JJ-Street, mustkunstnik Kevin-Chris Tõnisoo ja Comedy Estonia: Sander Õigus, avatud on kohvik.  Ballil saab mõnusalt koos aega veeta ning nautida head muusika - üles asub Otsakooli bänd Jumpin' Five. See on suurepärane võimalus otsida välja tantsukingad, võtta ühendust sõpradega ning veeta koos üks tore õhtu. Kohtume 17. veebruari õhtul Tartu mnt õppehoone aulas.

Oliver Mõttus (EG ÕE liige)