Olete jõudnud meie vanale veebilehele. Uus Elva Gümnaasiumi veebileht asub lingil https://elvag.edu.ee/

Suurepärased tulemused vabariiklikult füüsika lahtiselt võistluselt!
18. detsember 2017Vaadatud 5915 korda


Autor: Jako-Martin Juhkam

2. detsembril toimunud vabariiklikul füüsika lahtisel võistlusel näitasid Elva Gümnaasiumi õpilased kõrget taset. 8. klasside arvestuses saavutas kõrge 5. koha meie 7.c klassi õpilane Mattias Timm Rast, see tulemus tagas ka otsepääsu kevadel toimuvasse füüsikaolümpiaadi lõppvooru. Seni on otsepääsu lõppvooru füüsika lahtiste võistluste põhjal meie kooli õpilastest suutnud tagada vaid Leonid Zinatullin eelmisel õppeaastal. Tunneme suurt rõõmu Leonidi jätkuva tähelennu üle, sest ka sellel aastal oli ta üldarvestuses kõrgel teisel kohal. LÕPPVOORU KUTSUTUTE NIMEKIRI

Väga kõrget taset näitasid ka Lenne Pekk (9. koht  8. klasside arvestuses), Oliver Mõttus (10. koht 9. klasside arvestuses), Saale Pärn (15. koht 9. klasside arvestuses), Marleen Sule (19. koht 8. klasside arvestuses) ja Kaur Karjus (20. koht 9. klasside arvestuses). 

Tublid olid ka teised, nüüd on kõik vajaliku kogemuse võrra rikkamad ja hea on minna vastu 20. jaanuaril toimuvale füüsikaolümpiaadi piirkonnavoorule, kus jagatakse ülejäänud kohad lõppvooru. 

LOE UUDIST JA VAATA TULEMUSI!

Õpilasi juhendas õpetaja Geil Siim.

PALJU ÕNNE!